Яку шліфмашину вибрати?

Marzo 9, 2023 3:03 pm Pubblicato da

Як вибрати шліфмашину для дому? Цей запит виникає перед вами так само швидко, як ви починаєте ремонтні роботи – нехай навіть найменші, але такі, що полягають у шліфуванні або освітленні будь-якої поверхні. У цій статті ми обов’язково покажемо вам, як вибрати найкращий млин для домашнього завдання, а також про що слід думати, вибираючи цей пристрій.

Існує хибний стереотип, що домашні шліфувальні машини підходять лише для обробки поверхонь деревини. Насправді це не так. Ці потужні пристрої дозволяють шліфувати як метал, так і пластик, і загалом будь-які типи поверхонь, однак залежно від того, з чим вам потрібно мати справу, вам слід ретельно вибирати тип шліфувальної машини.

Вибираючи шліфмашину слід звернути увагу на наведений нижче список змінних:

 • основний матеріал, з яким ви, швидше за все, працюватимете;
 • потрібна висока якість помелу;
 • метод роботи пристрою;
 • ефективність інструменту.

Нижче ми пояснимо вам основні типи млинів, а також основні показники, щоб ви могли зручно вирішити, який млин придбати. Враховуючи те, що універсального інструменту, який точно відшліфує, а також відшліфує будь-яку поверхню, немає, абразивщики різної протяжності пропонують різноманітні види завершальних робіт. Вибрати й купити акумуляторну болгарку, що відповідає всім вимогам, можна в каталозі нашого інтернет-магазину інструментів instr.com.ua.

Стрічкові шліфувальні машини (ЛШМ)

Це обладнання найкраще працює як на рівних, так і на великих площах. Стрічкова шліфувальна машина найкраще підходить для жорсткого дрібного піску, а також для шорсткості поверхні, а також для її вирівнювання та протирання старого лаку чи різних інших покриттів.

Зверніть увагу на основні технічні характеристики LSM:

 • швидкість обертання стрічки дрібнодисперсного піску (чим вона більша, тим більша продуктивність обладнання);
 • наявність накопичувача бруду або можливість приєднання шліфувальної машини до пилососа (це полегшує прибирання після роботи, а також додатково зменшує кількість пилу, небезпечного для дихання працівника);
 • режим плавного запуску (зменшує знос електродвигуна пристрою в результаті плавної швидкості);
 • наявність кутового упору (дозволяє підвищити високу якість шліфування окремих дрібниць);
 • видимість опорної конструкції (для зміни товщини шару, видаленого з поверхні).

Стрічкової шліфувальної машини однозначно недостатньо для обробки поверхні. Після обробки поверхні LSM залишаються дрібні подряпини або відбитки, яких можна позбутися за допомогою струшувальної фрези.

Шліфмашини вібраційні (ВШМ)

Ці енергетичні пристрої використовуються для обробки деревини, каменю, металу, а також для змішування поверхонь перед лакуванням або фарбуванням.

Зверніть увагу на основні технологічні особливості GSOM:

 • рівномірність руху віброплити (чим вона вища, тим більша ефективність машини);
 • наявність вбудованого в пристрій пилозбірника або отвору, передбаченого для кріплення ВШМ до пилососа (сприяє очищенню та зменшує кількість небезпечного для дихання пилу);
 • спеціальне налаштування для регулювання регулярності коливань (дозволяє замовнику налаштувати виробник на початок або кінець поверхні);
 • форма одинарної (плоскошліфувальна машина з прямокутною одинарною або дельта-шліфувальна машина з трикутною – особливо для великих площ і важкодоступних місць).

Проте, якщо вам потрібно працювати не з плоскою поверхнею, а, наприклад, з вигнутою, як стрічкові, так і вібраційні шліфувальні машини не тільки заважають, але також можуть зіпсувати вигин, тому орбітальний або ексцентричний шліфувальна машина створена для такої роботи.

Шліфувальні машини ексцентрикові (ЕШМ)

Вони використовуються рідше, ніж два види силових пристроїв, визначених вище, проте в деяких завданнях ексцентрикові шліфувальні машини просто незамінні. Крім того, якщо ви вирішуєте, яку шліфувальну машину придбати для очищення, якісного шліфування та освітлення вигнутих поверхонь із деревини, сталі чи пластику, тоді вам слід вибрати саме це обладнання.

Зверніть увагу на основні технічні характеристики ESHM:

 • для якісного шліфування набагато краще підібрати прилад потужністю 170-750 Вт (якщо більше, то шліфування буде грубішим);
 • для тонкого шліфування частота коливань становить 3-7 мм (додатково для жорсткого шліфування);
 • одиничний діаметр – 125-150 мм і більше (чим більший розмір підошви, тим більша ефективність);
 • подбайте про форму (якщо ви обираєте традиційне управління, то пристрій підійде для освітлення великих площ, але якщо справа з ним як на долоні, гаджет добре підійде для роботи у важкодоступних місцях розташування).

Це ключові аспекти, на яких вам потрібно зосередитися, якщо ви хочете знати, як вибрати правильний млин. Тим не менш, завжди набагато краще звернутися за порадою до професіонала. У нашому магазині Професія Резиденція «Петровський» ви можете отримати підказку від фахівця, який добре розбирається в технологічних характеристиках, а також в специфіці приладів від численних постачальників. Зателефонуйте нам і ми обов’язково розповімо вам, як вибрати м’ясорубку для вашого дому та ваших вимог.

Categoria: Non categorizzato

Questo articolo è stato scritto da advertendo

Non è più possibile commentare.